Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Administration
fa: مدیریت

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Manage
fa: مدیریت

en: Display
fa: نمایش

en: Menu
fa: منو

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: no
fa: خیر

en: Page
fa: صفحه

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Category overview
fa: مرور دسته

en: Users
fa: کاربران

en: Create content
fa: ایجاد محتوا

en: Edit menu
fa: ویرایش منو

en: Menus
fa: منوها

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Site Overview
fa: مرورکلی سایت

en: User Overview
fa: مرورکلی کاربر

en: Add categories
fa: افزودن دسته
