Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Categories
fr: Catégories

en: Manage
fr: Gérer

en: Display
fr: Affichage

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Configure
fr: Configurer

en: no
fr: non

en: Welcome
fr: Bienvenue

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Fields
fr: Champs

en: Category overview
fr: Vue d'ensemble par catégorie

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Create content
fr: Créer un contenu

en: Edit menu
fr: Modifier le menu

en: Max
fr: Maximum

en: 1 comment | @count comments
fr[0]: @count commentaire
fr[1]: @count commentaires

en: Infinite
fr: Infini

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: 1 spam | @count spam
fr[0]: 1 pourriel
fr[1]: @count pourriels

en: allowed
fr: autorisé

en: No nodequeues exist.
fr: Aucune file de nœuds n'a été créée.

en: Add new link
fr: Ajouter un nouveau lien

en: Add categories
fr: Ajouter des catégories
