Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Administration
hr: Administracija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Display
hr: Prikaz

en: Menu
hr: Izbornik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: no
hr: ne

en: Page
hr: Stranica

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Fields
hr: Polja

en: Category overview
hr: Pregled kategorije

en: Users
hr: Korisnici

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Edit menu
hr: Uredi izbornik

en: Menus
hr: Izbornici

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
