Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Manage
hu: Kezelés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Menu
hu: Menü

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Configure
hu: Beállít

en: no
hu: nem

en: Page
hu: Oldal

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Fields
hu: Mezők

en: Category overview
hu: Kategóriák áttekintése

en: Users
hu: Felhasználók

en: Create content
hu: Tartalom beküldése

en: Edit menu
hu: Menü szerkesztése

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Menus
hu: Menük

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: 1 total user | @count total users
hu[0]: 1 felhasználó összesen
hu[1]: összesen @count felhasználó

en: 1 active | @count active
hu[0]: 1 aktív
hu[1]: @count aktív

en: 1 blocked | @count blocked
hu[0]: 1 zárolt
hu[1]: @count zárolt

en: Add categories
hu: Kategóriák hozzáadása

en: Taxonomy administration
hu: Taxonómia adminisztrációja

en: 1 categories | @count categories
hu[0]: 1 kategória
hu[1]: @count kategória
