Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Categories
mk: Категории

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Users
mk: Корисници

en: Create content
mk: Креирање содржина

en: Edit menu
mk: Уредување мени

en: Menus
mk: Менија
