Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Administration
oc: Administracion

en: Categories
oc: Categorias

en: Manage
oc: Gerir

en: Display
oc: Afichatge

en: Menu
oc: Menú

en: Configure
oc: Configurar

en: no
oc: non

en: Page
oc: Pagina

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Fields
oc: Camps

en: Category overview
oc: Vista d'ensemble de la categoria

en: Users
oc: Utilizaires

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Edit menu
oc: Modificar lo menú

en: Menus
oc: Menús

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
