Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Administration
ro: Administrare

en: Categories
ro: Categorii

en: Manage
ro: Administrați

en: Display
ro: Afișaj

en: Menu
ro: Meniu

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Configure
ro: Configurează

en: no
ro: nu

en: Page
ro: Pagina

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Category overview
ro: Sumar categorie

en: Users
ro: Utilizatori

en: Create content
ro: Creează conţinut

en: Edit menu
ro: Modifică meniu

en: Menus
ro: Meniuri

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: Infinite
ro: Infinit

en: Dashboard
ro: Panou de control
