Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Administration
sk: Administrácia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Manage
sk: Spravovať

en: Display
sk: Zobraziť

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: no
sk: nie

en: Page
sk: Strana

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Fields
sk: Polia

en: Category overview
sk: Prehľad kategórií

en: Users
sk: Používatelia

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Menus
sk: Menu

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: allowed
sk: povolené

en: Add categories
sk: Pridať kategórie
