Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Manage
th: จัดการ

en: Display
th: แสดงผล

en: Menu
th: เมนู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: no
th: ไม่

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Category overview
th: ภาพรวมประเภท

en: Create content
th: สร้างเนื้อหา

en: Edit menu
th: แก้ไขเมนู

en: Menus
th: เมนู

en: 1 comment | @count comments
th[0]: 1 ความคิดเห็น
th[1]: @count ความคิดเห็น

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
