Total Control Admin Dashboard (7.x-2.2-alpha2) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Categories
uk: Категорії

en: Manage
uk: Керування

en: Display
uk: Показ

en: Menu
uk: Меню

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: no
uk: ні

en: Page
uk: Сторінка

en: Welcome
uk: Вітання

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Fields
uk: Поля

en: Category overview
uk: Огляд категорій

en: Users
uk: Користувачі

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Max
uk: Мах

en: Menus
uk: Меню

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: allowed
uk: допускається

en: No nodequeues exist.
uk: Немає черг матеріалів.

en: List categories
uk: Список категорій

en: Have total control
uk: Має повний контроль

en: Content overview
uk: Огляд вмісту

en: Add categories
uk: Додати категорії

en: Taxonomy administration
uk: Адміністрування таксономії
