Total Control Admin Dashboard (7.x-2.1-alpha1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Administration
it: Amministrazione

en: Categories
it: Categorie

en: Manage
it: Gestisci

en: Display
it: Visualizzazione

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Configure
it: Configura

en: Page
it: Pagina

en: Welcome
it: Benvenuto

en: Fields
it: Campi

en: Category overview
it: Anteprima categorie

en: Users
it: Utenti

en: Create content
it: Crea contenuto

en: list terms
it: lista termini

en: Add vocabulary
it: Aggiungi vocabolario

en: 1 comment | @count comments
it[0]: 1 commento
it[1]: @count commenti

en: Go to list
it: Vai all'elenco
