Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: None
da: Ingen

en: Fields
da: Felter

en: Up
da: Op

en: Down
da: Ned

en: Duration
da: Varighed

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Style
da: Typografi

en: No style
da: Ingen style

en: Direction
da: Retning

en: Infinite
da: Uendelig

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
