Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: Duration
eu: Iraupena

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: No style
eu: Estilorik gabe

en: Direction
eu: Helbidea
