Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Direction
km: ទិស

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
