Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: None
lt: Joks

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Up
lt: Viršun

en: Down
lt: Žemyn

en: Duration
lt: Laikas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: Direction
lt: Kryptis

en: Cover
lt: Viršelis

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
