Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Up
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Direction
ne: दिशा
