Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: None
nl: Geen

en: Fields
nl: Velden

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Fade
nl: Vervaag

en: Style
nl: Stijl

en: No style
nl: Geen stijl

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Direction
nl: Richting

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Cover
nl: Omslag

en: Elastic
nl: Elastisch

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
