Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Up
ro: Sus

en: Down
ro: Jos

en: Duration
ro: Durată

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Style
ro: Stil

en: No style
ro: Fără stil

en: Direction
ro: Direcție

en: Infinite
ro: Infinit

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
