Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: None
ru: Нет

en: Fields
ru: Поля

en: Up
ru: Вверх

en: Down
ru: Вниз

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Circular
ru: Круговой

en: Style
ru: Стиль

en: No style
ru: Нет стиля

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Direction
ru: Направление

en: Infinite
ru: Бесконечность

en: Cover
ru: Обложка

en: Scroll
ru: Прокрутка

en: Elastic
ru: Эластичный

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
