Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Fields
sk: Polia

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: Duration
sk: Trvanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: No style
sk: Žiaden štýl

en: Direction
sk: Smer

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
