Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Fields
sv: Fält

en: Up
sv: Upp

en: Down
sv: Ned

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Controls
sv: Kontroller

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Fade
sv: Tona

en: Style
sv: Stil

en: No style
sv: Ingen stil

en: Direction
sv: Riktning

en: Cover
sv: Täcka

en: Elastic
sv: Elastisk

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
