Total Gallery Formatter (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Up
ta: மேல்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Style
ta: பாணி

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Direction
ta: திசை
