Total Gallery Formatter (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Fields
el: Πεδία

en: Up
el: Επάνω

en: Down
el: Κάτω

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Style
el: Στυλ

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
