Total Gallery Formatter (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Fields
gl: Campos

en: Up
gl: Arriba

en: Duration
gl: Duración

en: Controls
gl: Controis

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Direction
gl: Dirección

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
