Total Gallery Formatter (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Up
gu: ઉપર

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
