Total Gallery Formatter (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Fields
it: Campi

en: Up
it: Su

en: Down
it: Giù

en: Duration
it: Durata

en: Controls
it: Controlli

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Style
it: Stile

en: No style
it: Nessuno stile

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Direction
it: Direzione

en: Cover
it: Copertina

en: Elastic
it: Elastica

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
