Total Gallery Formatter (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Fields
jv: Field

en: Up
jv: Munggah

en: Down
jv: Mudhun

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Fade
jv: Bureng

en: Direction
jv: Arah

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
