Total Gallery Formatter (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Fields
ka: ველები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი
