Total Gallery Formatter (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: None
lv: Nav

en: Fields
lv: Lauki

en: Up
lv: Augoša

en: Down
lv: Dilstoša

en: Duration
lv: Ilgums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Direction
lv: Virziens

en: Cover
lv: Titulbilde

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
