Total Gallery Formatter (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Fields
tr: Alanlar

en: Up
tr: Yukarı

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Down
tr: Aşağı

en: Duration
tr: Süre

en: Controls
tr: Denetimler

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: No style
tr: Stil yok

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Direction
tr: Yön

en: Infinite
tr: Sınırsız

en: Elastic
tr: Esnek

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
