Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Fields
ar: الحقول

en: Up
ar: اعلى

en: Down
ar: أسفل

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Direction
ar: الاتجاه

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
