Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Left
bo: གཡོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: No style
bo: བཟོ་ཉམས་མེད་པ།

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
