Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Fields
bs: Polja

en: Up
bs: Gore

en: Down
bs: Dole

en: Style
bs: Stil
