Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Fields
fi: Kentät

en: Up
fi: Ylös

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Down
fi: Alas

en: Duration
fi: Kesto

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Style
fi: Tyyli

en: No style
fi: Ei tyyliä

en: Direction
fi: Suunta

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Cover
fi: Kansi

en: Elastic
fi: Joustava

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
