Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Fields
fr: Champs

en: Up
fr: Haut

en: Linear
fr: Linéaire

en: Down
fr: Bas

en: Duration
fr: Durée

en: Controls
fr: Contrôles

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Fade
fr: Fondu

en: Circular
fr: Circulaire

en: No style
fr: Aucun style

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Infinite
fr: Infini

en: Cover
fr: Couverture

en: Scroll
fr: Défilement

en: Elastic
fr: Élastique

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
