Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: None
hr: Nema

en: Fields
hr: Polja

en: Up
hr: Gore

en: Down
hr: Dolje

en: Duration
hr: Trajanje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Direction
hr: Smjer

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
