Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
