Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Fields
oc: Camps

en: Up
oc: Naut

en: Down
oc: Bas

en: Duration
oc: Durada

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Style
oc: Estil

en: No style
oc: Pas cap d'estil

en: Direction
oc: Direccion

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
