Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Fields
fa: میدانها

en: Up
fa: بالا

en: Duration
fa: مدت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Fade
fa: محو شدن

en: Style
fa: اصلوب

en: Direction
fa: جهت

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
