Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Duration
te: నిడివి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Style
te: శైలి

en: Direction
te: దిశ
