Total Gallery Formatter (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: None
vi: Không có

en: Fields
vi: Các trường

en: Up
vi: Lên

en: Down
vi: Xuống

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Fade
vi: Mờ

en: Circular
vi: Vòng tròn

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Direction
vi: Hướng

en: Infinite
vi: Vô hạn

en: Cover
vi: Vỏ bọc

en: Scroll
vi: Cuộn

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
