Total Gallery Formatter (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Fields
be: Палі

en: Duration
be: Працягласць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Direction
be: Накірунак

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
