Total Gallery Formatter (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Fields
cs: Pole

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Duration
cs: Trvání

en: Controls
cs: Ovládání

en: Style
cs: Styl

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Direction
cs: Směr

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Responsive
cs: Responzivní
