Total Gallery Formatter (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: Fields
cy: Meysydd

en: Up
cy: I fyny

en: Down
cy: I lawr

en: Style
cy: Arddull

en: Direction
cy: Cyfeiriad
