Total Gallery Formatter (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: None
et: Puudub

en: Fields
et: Väljad

en: Up
et: Üles

en: Linear
et: Lineaarne

en: Down
et: Alla

en: Duration
et: Kestus

en: Controls
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: No style
et: Pole stiile

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Direction
et: Suund

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Responsive
et: Adapteeruv
