Total Gallery Formatter (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: None
he: ללא

en: Fields
he: שדות

en: Up
he: עולה

en: Down
he: יורד

en: Duration
he: משך

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Direction
he: כיוון
