Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Fields
az: Sahələr

en: Up
az: Yuxarı

en: Duration
az: Müddət

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Direction
az: İstiqamət
