Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Up
hi: ऊपर

en: Down
hi: नीचे

en: Duration
hi: अवधि

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Style
hi: अंदाज

en: Direction
hi: दिशा

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
