Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Fields
hu: Mezők

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: Duration
hu: Időtartam

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fade
hu: Áttünés

en: Style
hu: Stílus

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: No style
hu: Nincs stílus

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Direction
hu: Irány

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Cover
hu: Borító

en: Uncover
hu: Kitakarás

en: Elastic
hu: Rugalmas

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó
