Total Gallery Formatter (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Up
ku: سەرەوە

en: Down
ku: خوارەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
